Magazyn on-line
pl en de fr ru

Dział handlowy: +48 668 770 250 | +48 507 422 721 | Biuro obsługi klienta: +48 577 940 775

Dział handlowy: +48 668 770 250 | +48 507 422 721

Firma Secondgrade.pl została stworzona z myślą o dystrybucji blach nierdzewnych w tzw. II gatunku. Jak się później okazało, była to bardzo dobra decyzja, o czym świadczy wciąż rosnąca ilość zadowolonych klientów. Obecnie posiadamy największy magazyn materiałów drugiego gatunku w Polsce. Produkty te charakteryzują się m.in. zmianami powierzchniowymi w postaci rys lub zacieków, które z reguły łatwo można usunąć. Drugi gatunek to także inne formaty niż standardowe oraz materiały z błędami produkcyjnymi, jak uszkodzenia powstałe podczas polerowania, szlifowania lub cięcia bezpośrednio na liniach produkcyjnych.
 
Oferta firmy Secondgrade.pl to także materiały w pierwszym gatunku wszystkich rodzajów i rozmiarów. Aktualnie w magazynie posiadamy blachy z największych hut z całe- go świata. Każdy z oferowanych przez nas produktów w I gatunku posiada certyfikaty i atesty potwierdzające jego rodzaj, skład chemiczny i pochodzenie. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, w ofercie firmy znajdują się także wyroby długie (profile, rury, płaskowniki, pręty itp. oraz blacha w kręgach).
 
Na każdym etapie współpracy z klientami jesteśmy w stanie, za pomocą badania spektrometrem, dokonać bardzo dokładnej analizy składu chemicznego blach i wyrobów długich. 
Blachy w II gatunku stanowią obecnie prawie 40 proc. sprzedaży firmy i cieszą się coraz większym zainteresowaniem, chociażby ze względu na niższą cenę w stosunku do materiału w  I gatunku.
 
Firma Secondgrade.pl zlokalizowana jest w Płocku, w centralnej Polsce, skąd zaopatrujemy klientów w każdym zakątku kraju. 
W celu ułatwienia składania zamówień dajemy naszym klientom dostęp do magazynu online, co pozwala na szybkie sprawdzenie dostępności produktów.
 

Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług, szybki czas realizacji zleceń, a także, dzięki wykwalifikowanej kadrze, fachowe i rzetelne doradztwo techniczne.
 
 
cert20 de
cert20 encert20 pl

O firmie

Firma Secondgrade.pl została stworzona z myślą o dystrybucji blach nierdzewnych w tzw. II gatunku. Jak się później okazało, była to bardzo dobra decyzja, o czym świadczy wciąż rosnąca ilość zadowolonych klientów. Obecnie posiadamy największy magazyn materiałów drugiego gatunku w Polsce. Produkty te charakteryzują się m.in. zmianami powierzchniowymi w postaci rys lub zacieków, które z reguły łatwo można usunąć. Drugi gatunek to także inne formaty niż standardowe oraz materiały z błędami produkcyjnymi, jak uszkodzenia powstałe podczas polerowania, szlifowania lub cięcia bezpośrednio na liniach produkcyjnych.

Czytaj dalej

Kontakt

SECONDGRADE.pl Sp. z o.o.
09-411 Biała
Mańkowo 37 D
NIP: 7441821149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Secondgrade. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

Ogólne warunki sprzedaży

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.